У Кропивницькому припинив діяльність біговий клуб KroRunClub

1330
кількість переглядів

Громадська організація «Клуб прогресивих ініціатив» заявила про припинення своєї діяльності у Кропивницькому.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це на своїй Facebook-сторінці розповів голова ГО Іван Поліщук, повідомляє CBN.

«Після проведення ІІІ Krop River Trail 10 жовтня я отримав багато позитивних відгуків. Це гріє мені душу, ми доклали багато зусиль, щоб зробити цей трейл найкращим по організації за весь час діяльності “Клуба прогресивних ініціатив”, — йдеться у дописі. — Я вдячний кожному за підтримку, мотивацію, дію і внесок у біговий рух. Дякую всім вам за ці надзвичайні 5 років. Але наших зусиль замало, щоб ці проекти існували і залишились на рівні. Мені важко далось це рішення. Але воно обдумане і зважене. На даний час не бачу подальших перспектив у розвитку бігового руху в місті. Я і команда Клубу прогресивних ініціатив припиняємо діяльність громадської організації, проведення волонтерських забігів, тренувань бігового клубу KroRunClub».

Про причини такого рішення Іван Полішук розповів кореспонденту CBN: «Припинити діяльність було командним рішенням. Наші очікувані результати за ці періоди роботи не виправдались. Фактори коронавірусу та інші причини будуть в більшій мірі витратними, ніж продуктивними. Ми вирішили, що нам дешевше і простіше буде не працювати зараз».

У майбутньому голова громадської організації все ж таки має в планах продовжити роботу над новими проєктами: «Період був важким. Ми хочемо відпочити, можливо, зайнятися особистими проблемами. Після цього є бажання працювати над новими проєктами. Але в найближчий час у планах — відпочинок та час для близьких».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.