В ОДА створять новий підрозділ

54
кількість переглядів

Сьогодні, 7 грудня, під час публічного звіту про діяльність Кіровоградської ОДА у листопаді очільниця області Марія Чорна повідомила про проведені заходи з діджиталізації в регіоні, інформує прес-служба ОДА.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Як повідомила Марія Чорна, у Кропивницькому в листопаді відкрились перші офлайн центри підтримки «Дія». Перший – на базі Донецького національного медичного університету, а другий – у міській раді. Там вакциновані жителі обласного центру можуть проконсультуватись, як згенерувати для себе COVID-сертифікати.

«Питання цифрової трансформації області зрушили з мертвої точки. Допрацьовуємо штатний розпис нового управління, яке буде займатися безпосередньо діджиталізацією. Паралельно шукаємо CDTO – заступника голови ОДА з цифровізації. Вимоги у Мінцифри до нього будуть дуже суворими. Людина має бути профі, з цінностями та баченням. На жаль, багато таких вже поїхали з Кіровоградщини», – сказала Марія Чорна.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.