У Кропивницькому хочуть запустити онлайн-видання про екологію

396
кількість переглядів

Громадська організація «Флора» шукає фінансування для створення онлайн-видання про екологію Кіровоградщини.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомила голова ГО Людмила Шестакова.

«У регіоні немає ЗМІ, які б регулярно писали про екологію. Ми плануємо заповнити цю нішу», – сказала вона.

«Флора», зокрема, подаватиметься на грант від посольства США в Україні. «Однак ми не відмовляємось і від інших джерел», – зазначила Людмила Шестакова.

Видання працюватиме на базі сайту ГО «Флора».

Громадська організація «Флора» створена у 2000 році як дитяча екологічна організація (ДЕГО «Флора») з метою підтримки дітей та молоді у їхньому прагненні змінити себе та навколишній світ на краще.

З 2015 року «Флора» реорганізована і на сьогодні є обласною неприбутковою, неполітичною, нерелігійною та неурядовою організацією.

За роки існування ГО «Флора» реалізувала понад 50 проектів за різними напрямками за фінансової підтримки місцевих спонсорів та міжнародних донорів. Нині ключовий напрямок діяльності організації — екологічний.

ГО «Флора» – одна з небагатьох організацій регіону, яка займається аналітичною діяльністю у розрізі локальних екологічних проблем та сприяє вирішенню екологічних проблем програмним методом. Має добру репутацію серед міжнародних донорів і підтримку громади.

Стратегічні напрямки роботи ГО «Флора»

1. Сприяння забезпеченню жителів, що знаходяться у стані екологічної та кліматичної несправедливості, належного доступу до чистої питної води.

2. Сприяння зниженню ризиків від надмірного іонізуючого випромінювання та радону для жителів, що знаходяться у стані екологічної та кліматичної несправедливості.

3. Сприяння зниженню забруднення повітря у зонах найбільшого забруднення.

4. Сприяння зниженню забруднення земельних ресурсів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.