Голова ОДА назвала пріоритетні напрямки видатків з бюджету області на наступний рік

87
кількість переглядів

Сьогодні, 10 грудня, відбулась презентація депутатам обласної ради підготовлених обласною державною адміністрацією проєкту бюджету Кіровоградської області на 2022 рік і проєкту програми соціально-економічного розвитку на наступний рік.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Як зазначила на початку заходу очільниця області Марія Чорна, 2 грудня поточного року Верховною Радою у другому читанні та в цілому прийнятий Закон України «Про Державний бюджет України на 2022 рік». Вона подякувала нардепам, які представляють Кіровоградщину в парламенті: Ігорю Мурдію, Олександру Дануці, Юрію Кузбиту, Олесю Довгому, Олегу Тарасову та Богдану Торохтію, які проголосували за затвердження Держбюджету.

У представлених документах визначені фінансові ресурси і основні напрямки їхнього спрямування.

«Пріоритети видатків у бюджеті області незмінні – це охорона здоров’я, освіта, інфраструктура та розвиток нашої області. Дуже важливо, щоб у ОДА і у депутатського корпусу було спільне бачення шляхів вирішення соціально важливих для жителів області питань. Прошу активно взяти участь у обговоренні цих проєктів та внести конструктивні пропозиції, щоб на наступному засіданні сесії ми мали консолідовану позицію з приводу основних ініціатив, які передбачені у цих програмних документах», – сказала Марія Чорна.

Депутати обласної ради отримали для ознайомлення проєкти рішень та пояснювальні записки до них і на наступному засіданні сесії обласної ради розглядатимуть їхнє затвердження.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.