«Інгулець» здобув перемогу над чернігівською «Десною» (фото)

1028
кількість переглядів

У заключному матчі цього року, в 18-му турі Української Прем’єр-Ліги, петрівський «Інгулець» на стадіоні «Зірка» імені Станіслава Березкіна в Кропивницькому, здобув довгоочікувану надважливу перемогу. З рахунком 2:1 хлопці Сергія Лавриненка переграли чернігівську «Десну».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У першому таймі ігрова перевага була на боці петрівчан. Спочатку арбітр зустрічі Андрій Коваленко мав призначати пенальті за фол проти Іллі Коваленка, адже захисник точно не зіграв у м’яч у власному штрафному. Згодом Майкл Гопей замикав простріл із правого флангу, але трохи не влучив. А за декілька хвилин той таки Гопей, після класної комбінації та передачі п’ятою від Коваленка, не влучив у дальній кут метрів із 12.

Було в господарів, ще декілька небезпечних моментів, але трохи забарилися з ударами, які встигли заблокувати захисники. А ось у чернігівців атакувальна гра відверто не виходила й Богдан Шуст у гру майже не вступав. Та на 34-й хвилині хлопці Сергія Лавриненка таки реалізували свою перевагу. Після подачі з кутового головою м’яч до сітки переправив Дмитро Поспелов – 1:0. Після цього підопічні Олександра Рябоконя пішли вперед й на 41-хвилині мали шанс відновити рівновагу Після помилки захисників м’яч опинився в Дениса Безбородька, який пробив трохи не влучно з 11 метрів. Тож, перший тайм завершився за мінімальної переваги «Інгульця».

А вже на 47-й хвилині петрівчани подвоїли перевагу. Після класної комбінації та індивідуальних дій Гопея, який зробив зрячу передачу на кут воротарської, в дотик під поперечину пробив Павло Полегенько – 2:0.
Та на 56-й хвилині гості скоротили своє відставання. Після скидки Пилипа Будківського, який вийшов на заміну по перерві, метрів із 18 невідпорно в верхній кут пробив Максим Дегтярьов – 2:1.

Далі пішла гра на зустрічних курсах, коли суперники швидко переходили в атаку, створюючи моменти біля обох воріт. Але гравцям не вистачало влучності. Особливо пощастило господарям на 66-й хвилині, коли в воротарському виникла метушня, але до воріт Шуста м’яч так і не потрапив. Ближче до середини другого тайму петрівчани перейшли на гру другим номером, сподіваючись на швидкі контрвипади. Олександр Рябоконь, намагаючись додати швидкості атакувальним діям, кинув у бій Картушова та Шевцова. Сергій Лавриненко, замість одного зі своїх найкращих гравців у цьому матчі Майкла Гопея, випустив Младена Бартуловича. І хорват мав шанс забити чи не першим дотиком після проходу та націленої передачі Козака. Але удар головою досвідченого хавбека пройшовся поруч зі стійкою воріт Мисака.

А на 83-й хвилині ударом головою з близької відстані не влучив Будківський. На 85-й хвилині за друге попередження в складі «Інгульця» був вилучений Євген Опанасенко.

Тож, завершували поєдинок господарі в чисельній меншості. Та все ж господарям поля вдалося зберегти мінімальну перевагу – 2:1 й здобути три надважливих очки.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.