У Кропивницькому планують забудову селища Нового (мапа)

4760
кількість переглядів
Фото міськради Кропивницького

Профільна комісія міськради затвердила проєкт рішення «Про розроблення детального плану території в районі вулиці Металургів, смт Нове».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Відповідно до плану, територія, де нині розташовані городи жителів селища, призначена для садибної житлової забудови. Також у Новому має з’явитися ще одна торговельна зона. У той же час, планом передбачене створення рекреаційної зони активного відпочинку. Вона має з’явитися на території пришкільного парку.

Рішення «Про розроблення детального плану території в районі вулиці Металургів, смт Нове» планують прийняти на одному із найближчих засідань сесії міськради.

Після цього у будинку з колонами мають замовити розробку містобудівної документації, оцінити екологічну ситуацію території та провести із місцевими жителями громадське обговорення. Потім план території селища Нового має затвердити виконком міської ради.

Селище Нове вирішило приєднатися до Кропивницького

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.