ФК «Олександрія» прикро поступився донецькому «Шахтарю»

789
кількість переглядів

У матчі 18-го туру, який завершує першу частину сезону Української Прем’єр-Ліги, олександрійці на власному полі зазнали незаслуженої поразки від донецького “Шахтаря” – 1:2.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Головний тренер гостей Роберто де Дзербі виставив на матч в Олександрії практично оптимальний склад Із тих, хто провалився в поєдинку Ліги чемпіонів із “Шерифом”, на поле вийшли лише два виконавця – Фернандо та Додо. У господарів не грали Каспарс Дубра та Ігор Кірюханцев, який не мав права грати за умовами орендної угоди саме з “Шахтарем”. На поле вийшли Мельник і Одарюк. Перед грою вразила поведінка Марлона під час виконання національного гімну України. Бразилець не виявив поваги до нашого славеня, виконуючи фізичні вправи.

Що ж стосується гри, то в першому таймі вона проходила за переваги “гірників” у володінні м’ячем, але особливої небезпеки біля воріт Олега Білика гості не створювали. Натомість воротар “Шахтаря” Трубін двічі відбивав перед собою “постріли” Цурікова та Мірошниченка. Але на добивання ніхто не встиг. І взагалі господарі поля діяли сміливо, не закрилися на власній половині, а в контрвипадах виглядали, навіть, небезпечніше за грізних конкурентів. В середині поля майже не програвали боротьбу Степаненку та Майкону Рибалка та Дришлюк. На флангах активно працювали Цуріков та Мірошниченко, не дозволяючи розгулятися Додо, Тете та Мудрику. Допомогали своїм захисникам Третьяков і Одарюк. Ну а Фернандо ніяк не міг переграти центрбеків Бабогло та Мельника. Багато чорнової роботи на половині поля донетчан виконали Калюжний та Спінеллі. У цілому ж, перший тайм вийшов, навіть, більш небезпечним від олександрійців, але забити конкурентам так і не вдалося – 0:0.

На другий тайм Юрій Гура, замість Одарюка, який мав попередження, випустив швидкого Олега Кожушка. А на початку другої половини зустрічі в боротьбі з Фернандо жовту картку отримав Бабогло. За хвилину Владислав чисто відібрав м’яч в того ж Фернандо, але арбітр Шандор “вигадав” дуже небезпечний штрафний. Майкон із 17-ти метрів пробив вище поперечини. За дві хвилини небезпечний штрафний у виконанні Рибалки на дальній стійці замикав Бабогло – трохи не встиг. А за дві хвилини жорский стик Мудрика та Рибалки в середині поля призвів до важкої травми олександрійського досвідченого хавбека, якого ще й попередженням рефері нагородив. Замість Сергія, якого винесли на ношах із поля, в гру вступив Юрій Копина. І згодом Юрій трохи забіг в офсайд після штрафного Мірошниченка, а м’яч відскочив до Мельника, який вразив ворота. Але. на жаль, гол не був зарахований.
Згодом спрацювали таки заміни Юрія Гури. Копина розігнав атаку зі своєї половини й зробив передачу на Третьякова. Максим навісив у штрафну, а там Кожушко головою вразив дальній кут воріт Трубіна – 1:0.

Миттєво де Дзербі зняв із гри Тете та Майкона, випустив Манора Соломона та Маркоса Антоніо. Але атакувати продовжували хлопці Юрія Гури. Та чи не перший дотик до мяча Соломона, якого в штрафній вивів на удар Фернандо, завершився “пострілом” ізраїльського хавбека в ліву від Олега Білика “дев’ятку” – 1:1. Цей гол гостей виглядав трохи нелогічним, але надихнув “гірників” на активні дії. І вже Білик відбив удар Фернандо, після виходу того віч на віч. На 75-й хвилині замість Фернандо на поле з’явився Жуніор Мораєс, який відновився після важкої травми. І за дві хвилини, псля помилки Цурікова, Морає трохи карявим ударом вразив порожні ворота – 1:2.

Олександрійці кинулися відіграватися й притисли гостей до їх воріт. “Шахтар” переважно захищався, граючи на втримання переможного рахунку. Та й арбітри трохи допомогали фаворитам. А Юрій Гура кинув у бій ще Дениса Устименка, намагаючись таки здобути нічию. В компенсований час всі “гірники” були на власній половині просто відбиваючи м’яч у напрямку центру поля. Та все ж у останні хвилини гості відвели м’яч від своїх воріт і більше тягнули час. І таки “Шахтар” втиримав мінімальну перевагу й радів так наче виграв Лігу чемпіонів. Фінальний свисток зафіксував рахунок 1:2.

За цей заключний у цьому році поєдинок гравцям та тренерам ФК “Олександрія” потрібно висловити слова подяки, адже виграли конкуренти більше за рахунок фарту, а не своєї гри .

Псля 18-ти матчів олександрійці фінішували на 6-му місці, а петрівський “Інгулець”, після учорашньої перемоги над “Десною” поки що 13-й. Та петрівчан може випередити “Чорноморець”, який свій поєдинок зіграє згодом.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.