Закуски з баклажанів до новорічного столу. Кулінарне шоу «Гурманія» (відео)

849
кількість переглядів

Гамарджоба генацвале! Доброго ранку! Сьогодні разом з ведучими програми Катериною Лунгул та бренд-шефом мережі закладів Сергієм Богдановим готуємо у ресторані: «Кавказький двір».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Якщо у холодильнику є баклажани, то ми знаємо, які легкі та смачні закуски на новорічний стіл приготувати. А головний партнер «Файно маркет» допоможе з продуктами. Готуємо швидкі та легкі закуски: баклажанні рулети з горіхом та баклажани з горіхом, томатами та запашною аджикою. Повірте – це дуже смачно!

Запитання цього тижня у постійній рубриці від «Файно маркет» – «Добрий сусід»: яка вага найбільшого баклажана у світі? Хто перший правильно відповість на сторінці Фейсбук супермаркету, той і отримує 100 бонусних балів. Бажаємо успіху.

Дивіться гастрошоу «Гурманія» щонеділі о 10.30 на телеканалі «Вітер».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.