Covid-19: на Кіровоградщині стали менше хворіти, але й менше вакцинуватися

708
кількість переглядів
коронавірус

Кількість людей, що одужали від коронавірусу, вже перевищує кількість хворих, однак робити прогнози у департаменті охорони здоров’я області ще не наважуються.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

«Ми відзначаємо на останньому тижні позитивну динаміку, коли збільшується кількість тих, хто одужав від Covid-19, та збільшується кількість легких форм. Але, на жаль, ми фіксуємо і летальні випадки», – прозвітувала головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук.

Директор департаменту охорони здоров’я області Олег Рибальченко наголосив, що ситуація залишається нестабільною: «Зараз зарано прогнозувати таку позицію, ми бачимо тенденцію зменшення вакцинування на прикладі минулого тижня».

Також посадовець зазначив, що найменше охочих щепитися від коронавірусу – у територіальних громадах.

«Фактично є відповідальність голів територіальних громад за рівень невакцинованого населення. Вони несуть адміністративну відповідальність. Голови громад будуть відповідальні у випадках, якщо рівень вакцинації на території буде нижчий, ніж загальнообласний», – сказав директор департаменту.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.