Програма передач телеканалу «Вітер» на тиждень з 13 по 19 грудня 2021 року

385
кількість переглядів
програма
Оператор “Віакор” – на кнопці №4. Оператор “Воля” – на кнопці №22.
Т2 – на кнопці №32. Оператор “Шторм»”– на кнопці №8.
Понеділок, 13 грудня 
07:00 Огляд світових подій 
07:30 CBN тиждень   
08:00 Лайвовий кіт.  Zaz.  Sur la route     
09:50 Ісландія. Лікар Васильєв         
10:30 Ньзпалм      
10:50 Гастро-шоу  «ГурМанія»           
11:15 Т/с «Уряд»  28 с.                                                                   
12:15 Правові консультації       
12:30 Т/с «Сімейка Муді»  6 с.    
13:00 ІсландіяАнтиподи.  Володимир Вятрович    
14:00 Ісландія. Час Z                              
15:00 Х/ф  «Офісний простір»                            
16:30 ІсландіяУряд блогерів  
17:50 Ісландія. Істфак            
18:45 Мультяха 
19:00 Новини CBN         
19:15 PRO Зміни                     
19:45 Ісландія. Вулиця чекає  
20:00 Лайвовий кіт. Paul McCartney The Space Within US    
21:55 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»      
22:15 Т/с «Уряд»  29с.     
23:15 Правові консультації      
23:30 Т/с «Сімейка Муді»   7с.    
00:00 Новини CBN  
00:15 PRO Зміни                    
00:45 Ісландія. Вулиця чекає              
01:00 Лайвовий кіт. Paul McCartney The Space Within US 
02:5Х/ф «Офісний простір»     
04:2Ісландія. Лікар Васильєв        
05:15 Новини CBN      
05:30 Програма власного виробництва    
06:15 Ісландія.  Начитала шоу            
 
Вівторок, 14 грудня 
07:00 Новини CBN                           
07:15 PRO Зміни                                                     
07:45 Ісландія. Вулиця чекає    
08:00 Лайвовий кітPaul McCartney The Space Within US       
09:55 Физра                       
10:00 Мультяха    
10:15 ІсландіяІстфак                   
11:15 Т/с «Уряд»   29с.               
12:15 Правові консультації        
12:30 Т/с «Сімейка Муді»   7с.    
13:00 Ісландія.  Антиподи.   Антон Дробович         
14:00 Ісландія. Час Z                  
15:00 Х/ф «Жінка під дощем»               
16:3Ісландія. IVANOV  LIVE                                           
17:45 Ісландія. «Чарівний Київ»    
18:45 Мультяха 
19:00 Новини CBN 
19:15 Спорт UA 
20:00 Лайвовий кітAC/DC  Live at River Plate     
21:55 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»                                                         
22:15 Т/с «Уряд»  30 с.     
23:15 Правові консультації       
23:30 Т/с «Сімейка Муді»  8 с.     
00:00 Новини CBN
00:15 Спорт UA                   
01:00 Лайвовий кітAC/DC  Live at River Plate             
02:55 Х/ф «Жінка під дощем»                              
04:25 Ісландія. Лікар Васильєв                                                                   
05:15 Новини CBN      
05:30 Програма власного виробництва    
06:15 Ісландія. Начитала шоу                                  
                         
Середа, 15 грудня 
07:00 Новини CBN 
07:15 Спорт UA                    
08:00 Лайвовий кітAC/DC  Live at River Plate           
09:55 Физра                                                                                                   
10:00 Мультяха                                                              
10:15 Ісландія. «Чарівний Київ»     
11:15 Т/с «Уряд»  30 с.                 
12:15 Правові консультації       
12:30 Т/с «Сімейка Муді»  8 с.           
13:00 ІсландіяАнтиподи.  Валерій Ананьєв                   
14:00 Ісландія. Час Z                           
15:00 Х/ф «Зовсім не бабій»           
16:3Ісландія. PETROV  LIVE                                                        
17:45 Ісландія.  «Питаннячко Києва»   
18:45 Мультяха                                            
19:00 Новини CBN 
19:15 Територія безпеки 101 
19:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»            
20:00 Лайвовий кітBlack Sabbath. The End (Live in Birmingham)        
21:5ГО «АНТС» «ХаризмаUA»  
22:15 Х/ф «Красуня Рита»     
23:30 Т/с «Різдво з сімейкою Муді»  1 с.                    
00:00 Новини CBN 
00:15 Територія безпеки 101 
00:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»            
01:00 Лайвовий кіт. Black Sabbath. The End (Live in Birmingham)   
02:55 Х/ф «Зовсім не бабій»      
04:20 Ісландія. Лікар Васильєв                                                                   
05:15 Новини CBN 
05:30 Програма власного виробництва   
06:15 Ісландія.   Начитала шоу                                  
      
Четвер, 16 грудня 
07:00 Новини CBN 
07:15 Територія безпеки 101    
07:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»                        
08:00 Лайвовий кіт. Black Sabbath. The End (Live in Birmingham)   
09:55  Физра    
10:00 Мультяха                                                              
10:15 Ісландія. «Питаннячко Києва»               
11:15 Х/ф «Красуня Рита»   (№49   1.17.09)       
12:30 Т/с «Різдво з  сімейкою Муді»  1 с.                                     
13:00 Ісландія.  Антиподи.  Сергій Стерненко               
14:00 Ісландія. Час Z                           
15:00 Х/ф «Кіт у мішку»      
16:30 Ісландія.  PETROV  LIVE                                 
17:45 ІсландіяОфіс PREзидента 
18:45 Мультяха 
19:00 Новини CBN 
19:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко.      
20:00 Лайвовий кітColdplay Glastonbury     
21:55 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»   
22:15 Х/ф «10 кроків до успіху»     
23:30 Т/с «Різдво з Сімейкою Муді»  2 с.                                        
00:00 Новини CBN 
00:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко.           
01:00 Лайвовий кітColdplay Glastonbury                                             
02:55 Х/ф  «Кіт у мішку»      
04:25 Ісландія. Лікар Васильєв           
05:15 Новини CBN  
05:30 Програма власного виробництва                            
06:15 Ісландія.   Начитала шоу                                  
 
П’ятниця, 17 грудня 
07:00 Новини CBN 
07:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко.            
08:00 Лайвовий кітColdplay Glastonbury     
09:55 Физра                                         
10:00 Мультяха 
10:15 ІсландіяОфіс PREзидента              
11:15 Х/ф «10 кроків до успіху»     
12:30 Т/с «Різдво з Сімейкою Муді»  2 с.                                                            
13:00 ІсландіяАнтиподиВолодимир Остапчук               
14:00 Ісландія. Час Z        
15:00 Х/ф  «Коли орел атакує»                                                 
16:30 Ісландія.  PETROV  LIVE                             
17:45 Ісландія. «Рада Нацбезпеки»       
18:45 Мультяха 
19:00 Новини CBN 
19:15 Програма власного виробництва.    
20:00 Лайвовий кітStevie Wonder Global Citizens Festival              
21:35 ГО «АНТС» «ХаризмаUA»   
22:10 Х/ф «Ще одна п’ятниця»     
23:30 Т/с «Різдво з Сімейкою Муді»  3 с.   
00:00 Новини CBN 
00:15 Програма власного виробництва.    
01:00 Лайвовий кітStevie Wonder Global Citizens Festival                  
02:35 Х/ф «Коли орел атакує»                                                 
04:05 Ісландія. «Рада Нацбезпеки»     
05:15 Новини CBN  
05:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»      
06:00 Правові консультації           
06:15 Ісландія.  Начитала шоу                                  
 
Субота, 18 грудня 
07:00 Новини CBN    
07:15 Лайвовий кіт. Stevie Wonder.  Global Citizens Festival           
08:00 Побудкаshow 
09:00 Лайвовий кіт. Stevie Wonder.  Global Citizens Festival            
09:50 Мультяха
10:15 Побудкаshow      
11:15 Х/ф «Ще одна п’ятниця»     
12:35 Т/с «Різдво з Сімейкою Муді»  3 с.                                                       
13:05 Ісландія. Антиподи.  GO_A     
14:40 Ось таке кіно                        
15:00 Х/ф «Школа виживання випускників»      
16:30 Ісландія. Час класики     
17:30 «Легенда» з Романом Мухою.  Zlata    
19:00 CBN тиждень 
19:30 PRO Зміни      
20:00 Лайвовий кіт. Kiss. Live in Nurburgring     
22:00 Lomakina Yesterday                
22:10 Х/ф «Та сама людина»      
23:30 Т/с «Різдво з Сімейкою Муді»  4 с.                                                       
00:00 CBN тиждень 
00:30 Лайвовий кіт. Kiss. Live in Nurburgring                        
02:30 Х/ф «Школа виживання випускників»      
04:00 Ісландія. Час класики                    
05:00 PRO Зміни       
05:30 CBN тиждень 
06:00 Ісландія. Історичний контекст        
 
Неділя, 19 грудня       
 
07:00 CBN тиждень 
07:30 Побудка-шоу                                                         
08:30 Лайвовий кіт. Kiss. Live in Nurburgring                       
10:30 Мультяха                                                                  
10:45 Гастро-шоу  «ГурМанія»      
11:10 Х/ф «Та сама людина»               
12:30 Т/с «Різдво з Сімейкою Муді»  4 с.   
13:00 «Легенда» з Романом Мухою.  Zlata       
14:30 Рідний вікенд     
15:00 Х/ф «Розкішне життя»     
16:30 Ісландія. Час класики            
17:25 Ісландія. Антиподи. GO_A                                  
19:00 Огляд світових подій    
19:30 Гастро-шоу  «ГурМанія»                         
20:00 Лайвовий кіт.  Guns N’ Roses – Appetite for Democracy Live at the Hard Rock Casino-Las Vegas         
22:45 Ньюзпалм 
23:00 Т/с «Різдво з Сімейкою Муді»  5,6 серії.   
00:00 Огляд світових подій 
00:30 Лайвовий кіт. Guns N’ Roses – Appetite for Democracy Live at the Hard Rock Casino Las Vegas                                                        
03:15 Х/ф «Розкішне життя»             
04:45 Ісландія. Антиподи. GO_A                                     
06:15 Ісландія. Час класики 
Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.