У Кропивницькому чоловік розбещував 14-річну дівчину

3238
кількість переглядів
Фото: https://kyiv.tsn.ua/

П’ять років позбавлення волі з трирічним іспитовим терміном — такий вирок отримав уродженець Луганщини, який нині проживає у Кропивницькому, за розбещення неповнолітньої.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йдеться у вироку Ленінського районного суду міста.

Об’єктом для задоволення власної хіті чоловік обрав 14-річну сусідку. Кілька днів поспіль він писав їй у Телеграм, пропонуючи зустрітися. Через деякий час чоловік запросив її до власного помешкання, де змусив займатися оральним сексом.

За кілька днів молодик знову взявся до розбещення неповнолітньої. У своїй квартирі він знову вступив з нею у сексуальний зв’язок. При цьому дівчина отримала легкі тілесні ушкодження.

Відчуваючи, що відповідальність за розбещення може бути дуже суворою, чоловік уклав з дівчиною угоду про примирення. Щоб компенсувати моральну шкоду, він мусить сплатити неповнолітній 203 тисячі гривень.

Суд призначив чоловіку 5 років ув’язнення. Втім, від покарання його звільнили, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 роки.

Нагадаємо, чоловіка з Кропивницького звинувачують у розбещенні трьох малолітніх дівчат.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.