Інформацію про діяльність директора обласної психіатричної лікарні передадуть правоохоронцям

3510
кількість переглядів

Інформацію про діяльність директора комунального закладу «Кіровоградська обласна психіатрична лікарня» Олександра Тарасенка передадуть правоохоронним органам.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час пресконференції за результатами річної роботи повідомив голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, 14 грудня.

«Ми тільки влітку призначили керівника, він, до речі, обіймає посаду більше 30 років. Надходили звернення окремих людей, що там є якісь зловживання. Нами туди був направлений аудит, при обласній раді є відповідний підрозділ, який займається перевірками комунальних підприємств, можливих зловживань, управлінських рішень тощо. Перевірка зафіксувала, на думку наших фахівців, зловживання. Вона розраховується в мільйонах гривень. У зв’язку з цим призначили службову перевірку, зазначена людина була відсторонена від виконання своїх обов’язків», — наголосив посадовець.

За його словами, відповідна комісія вчора прийняла рішення направити інформацію про виявлені порушення в правоохоронні органи.

«Саме вони мають остаточно винести рішення стосовно того, є там зловживання чи немає», — констатував Сергій Шульга.

Нагадаємо, на Кіровоградщині головлікаря психіатричної лікарні відсторонили від виконання службових обов’язків.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.