У Бобринці скоро завершать ремонт мосту

230
кількість переглядів

У рамках програми президента України «Велике Будівництво» монтажно-будівельні роботи із капітального ремонту мосту в Бобринці виходять на завершальний етап.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Підрядною організацією виконано понад 80% від загального обсягу робіт з капітального ремонту мосту на км 1+743 автомобільної дороги загального користування місцевого значення С120138 від а/д Н-14 — Бобринець – вихід на а/д Н-14, повідомляє прес-служба ОДА.

У ДП «Агенство місцевих автодоріг» зазначили, що завершено виконання наступних робіт: підсилено міцність мостових опор, влаштовано збірно-монолітну залізобетонну прогонову будову, прокладено захисний шар гідроізоляції мостового полотна, влаштовано перехідні плити, влаштовано тротуар з правої сторони.

Наразі тривають роботи із армування тротуару з лівої сторони, влаштування дорожнього одягу на підходах до мосту, влаштування бортового каменю.

Відновлення руху на мосту заплановано до кінця 2021 року.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.