УДАР нагадав владі про Меморандум по теплу і газу

369
кількість переглядів

Зі здорожчанням газу напередодні опалювального сезону все більше шириться розмов і чуток про ціну тепла в домівках.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йдеться у заяві Кіровоградського обласного осередку партії УДАР, текст якої опубліковано у Facebook.

Голова місцевого УДАРу Віталій Линник зазначив, що місцева влада фактично взяла на себе зобов’язання перед українськими сім’ями про забезпечення їх теплом за доступною ціною впродовж опалювального сезону.

«Обмеження обсягів газу для підприємств теплопостачання з боку НАК “Нафтогаз України” та відсутність бюджетних компенсаторів для відшкодування тарифів залишаються на сьогодні чи не найпроблемнішим питанням для органів місцевого самоврядування», – сказано у заяві.

«УДАР прагне, аби всі сторони-підписанти вересневого Меморандуму про взаєморозуміння дотримувалися взятих на себе зобов’язань. Це стане запорукою безболісного проходження опалювального сезону у громадах Кіровоградщини та в усій Україні», – наголосив Віталій Линник.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.