Мер Олександрії розповів, які дороги ремонтуватимуться в місті наступного року

408
кількість переглядів
ремонт доріг

Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко під час звіту про свою річну роботу розповів, які дороги ремонтуватимуть у 2022 році, повідомили CBN у прес-службі Олександрійської міськради.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Як він зазначив, у цьому році в Олександрії проводили поточні ремонти доріг по маршрутах автобусів. Крім того, відремонтували Кіровоградське шосе, вулицю Весняну, Студентську, почали відновлювати вулицю Скічка.

Загалом у цьому році на поточні і капітальні ремонти направили 70 мільйонів гривень, із них 45 мільйонів гривень – залучені з Дорожнього фонду.

«У наступному році плануємо відремонтувати дорогу на Заводському мікрорайоні (жителі просили приділяти увагу віддаленим територіям), вулицю 6 грудня, вулицю Міліцейську, щоб з’єднати БАМ із центром. Також потрібно підтримати бізнес, який хоче розширювати свої потужності і збудувати дорогу в промзону на Матрасний завод. Крім того, завершимо вулицю Скічка», – сказав Сергій Кузьменко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.