На наступний рік у центрі Кропивницького планують ремонт теплотраси

1094
кількість переглядів
Фото прес-служби міськради

Заміна комунікацій водогону та теплової магістралі може початися вже у 2022 році.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович на апаратній нараді сьогодні, 20 грудня, передає кореспондент CBN.

«Ми будемо робити реконструкцію теплової магістралі у центральній частині міста. Це вже треба передбачити та спільно вирішити – і теплову розводку, і водоканал. І по вулиці Чорновола – а це головна магістраль наша, там також потрібно проаналізувати, у якому стані водопровід, і в обов’язковому порядку і магістраль, і труби з дороги прибрати», – сказав міський голова.

У планах Андрія Райковича також встановлення нових камер для водогону та теплової мережі: «Щоб це був сучасний блок енергетичний, щоб і арматура була сучасна, а не старе, яке десь знайшли і відновили».

Також мер акцентував увагу на тепломодернізації будинків. За його словами, у наступному році є можливість тепломодернізувати до 50 будинків міста, за умови, що вони належать до ОСББ. «Панельні будинки, зрозуміло, з мінімальним коефіцієнтом теплопередачі. Тобто їх необхідно утеплювати. І там, де люди ремонти поробили зсередини, – це не в повній мірі відповідає потребі і довгостроковості гарного теплоенергетичного захисту», – наголосив міський голова.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.