На проєкт нової вулиці у Кропивницькому витратять близько 1 млн 600 тис. грн

6615
кількість переглядів

Нову вулицю, що буде названа ім’ям Дона Амінадо, планують почати будувати вже у наступному році.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Вартість проєкно-кошторисної документації першої черги об’єкту будівництва зазначена на онлайн-платформі Prozorro, повідомляє CBN.

Новозбудована вулиця у Кропивницькому з’єднає два мікрорайони міста: Кущівку і Арнаутове.

Управління капітального будівництва вже передбачило передпроєктними розробками будівництво мосту та дороги, яка сполучить Бобринецький шлях і Салганні піски та дозволить організувати у цьому мікрорайоні рух громадського транспорту.

На виконання проєкту першої черги витратять 1 млн 598 тис. грн.

Проєкт розпочнуть розробляти вже наприкінці цього року. Виконавцем проєкту стало київське приватне підприємство «НВФ “Мостопроект”».

Дон Амінадо – письменник і поет, народився у тодішньому Єлисаветграді 7 травня 1888 року. Справжнє ім’я письменника – Амінодав Петрович Шполянський. Дон Амінадо виступав своєрідним піарником міста – з гонором і гумором писав про свою батьківщину.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.