Новим головою обласної федерації кіокушинкай карате обрали Табалова

1993
кількість переглядів

Новим керманичем федерації став кропивницький підприємець та політик Андрій Табалов.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У неділю, 19 грудня, відбулася чергова конференція обласної федерації кіокушинкай карате, повідомляє кореспондент CBN.

«Робота обласної федерації будується на клубній основі. Клуби мають самостійний та незалежний статус. Головними напрямками діяльності є виховання, патріотизм і підготовка класних спортсменів», – зазначив уже колишній голова обласної федерації Олександр Кузьмін.

Усього в нашій області працюють 11 клубів: п’ять у Кропивницькому, а також в Олександрії, Знам’янці, Суботцях, Богданівці, Трепівці Онуфрієвці, Павлиші. Тут займаються близько тисячі вихованців у різних вікових групах.

Олександр Кузьмін запропонував колегам обрати новим керманичем відомого кропивницького підприємця та політика Андрія Табалова. Делегати конференції одностайно підтримали цю пропозицію й уже з новим керманичем та Олександром Кузьміним, який буде посідати посаду віце-президента, обговорили календар заходів на наступний рік, участь у змаганнях, шляхи популяризації діяльності федерації та можливості втілення своїх планів у життя.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.