Канікули у кропивницьких школах почнуться з 24 грудня

1909
кількість переглядів
Фото: chasdiy.org

В освітніх закладах обласного центру зимові канікули почнуться з 24 грудня нинішнього року.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час брифінгу сьогодні, 21 грудня, повідомила начальниця управління освіти міста Лариса Костенко, передає кореспондент CBN.

За словами Костенко, всі заклади загальної середньої освіти самостійно затверджують структуру навчального року, і тому канікули в кожному закладі починаються з різної дати.

«З 24 грудня йдуть на відпочинок три заклади освіти, з 25-го — також три, з 27-го — десять закладів освіти, з 28-го — три. З 30 грудня на канікули йдуть вісім шкіл, з 31-го — 10. І з 1 січня на відпочинок підуть чотири заклади освіти міста. Закінчуються канікули 9 січня, і ми всіх чекаємо на заняття 10-го здоровими, відпочилими і готовими до навчання в другому семестрі», — наголосила посадовиця.

У свою чергу, учні наукового ліцею відпочиватимуть взимку місяць. У тих, хто навчається на базі ЦДПУ, канікули розпочнуться раніше, з 24 грудня. Для всіх інших канікули у науковому ліцеї розпочнуться з 27-го.

Нагадаємо, у двох школах та садочку Кропивницького капітально відремонтували харчоблоки.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.