На Кіровоградщині АТОвець хотів навчити свого знайомого повазі до гімну України і зламав йому щелепу

826
кількість переглядів

Долинський районний суд Кіровоградської області засудив учасника бойових дій в зоні ООС до року позбавлення волі умовно за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Вирок опублікований у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Засуджений під час засіданні пояснив, що разом зі своїми двома знайомими 16 серпня 2021 року сидів на лавці у селі Першотравневе Долинської територіальної громади. Коли один з чоловіків висловив неповагу до державного гімну України, ветеран вирішив його провчити.

АТОвець кілька разів ударив потерпілого, внаслідок чого в останнього діагностували перелом нижньої щелепи з правого боку та перелом виличного відростка нижньої щелепи зліва.

Засуджений повністю визнав свою провину. Суд врахував це і призначив покарання у вигляді обмеження волі строком на 1 рік з випробувальним строком 1 рік.

Потерпілий заявив, що планує подавати цивільний позов на відшкодування завданої йому матеріальної шкоди.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.