На Кіровоградщині чоловік три роки жив за чужим паспортом

3532
кількість переглядів

Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області засудив уродженця Маріуполя за підробку паспорта.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Вирок опублікований у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Раніше судимий уродженець Маріуполя знайшов у квітні 2018 року в Знам’янці чужий паспорт. Зловмисник виправив кульковою ручкою прізвище та дату народження, вказані у документі, та вклеїв свою світлину. «Посвідчення особи» неодноразово перевіряли працівники поліції, проте ознак підробки не помітили. Правоохоронці також склали кілька адміністративних протоколів за порушення правил дорожнього руху, використавши вказані в паспорті дані.

На чому саме попався зловмисник, у вироку не вказано.

«На підставі ч. 4 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання за цим вироком, більш суворим покаранням за вироком Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області» суд призначив чоловіку покарання у вигляді 5 років і 3 місяці позбавлення волі.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.