Новорічні свята у закладах освіти проводитимуть без батьків та аніматорів

657
кількість переглядів

Щоб мінімізувати ризики інфікування Covid-19, новорічні свята у дитсадках та школах проводитимуть без глядачів, батьків та аніматорів.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Відповідне роз’яснення надало Міністерство охорони здоров’я України.

Карантинні обмеження у зазначених випадках передбачені постановами головного державного санітарного лікаря №8 та №10.

Зокрема, передбачається, що під час святкування на заході можуть бути присутніми лише вихованці однієї групи чи учні одного класу.

Присутність глядачів не дозволяється, в тому числі батьків та інших членів родини. Особливу увагу варто приділяти психологічному здоров’ю дітей.

«Адже відсутність рідних чи близьких на святі може викликати у дітей, особливо дошкільного віку, стрес. Тому, якщо дитина не хоче брати участь у святі без батьків чи інших членів родини, не варто її змушувати, бажано просто все послідовно роз’яснити», — наголосили у МОЗ.

У той же час участь у святі можуть брати тільки працівники закладу освіти. Тобто, запрошувати аніматорів, акторів та інших людей, які б розважали дітей та брали участь у святі, не дозволяється.

На святкування не допускатимуть дітей із симптомами гострого респіраторного захворювання.

Нагадаємо, за останню добу в області зареєстрували 52 нових випадки Сovid-19, 286 жителів Кіровоградщини одужали.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.