За ніч у Кропивницькому використали 320 тонн протиожеледної суміші

465
кількість переглядів

На вулиці Кропивницького протягом ночі 21 грудня висипали близько 320 тонн протиожеледної суміші.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це під час брифінгу сьогодні, 21 грудня, повідомив директор КП «Універсал-2005» Віктор Панішко, передає кореспондент CBN.

«Основна робота нашого підприємства проходила вже після 4 години ранку. Тоді вже працювали п’ять машин на базі МАЗу з функціями піскорозкидувачів. Очистили площі Героїв Майдану, Богдана Хмельницького та Вулицю Велику Перспективну. За цей час використали майже 320 тонн протиожеледної суміші», — наголосив посадовець.

За його словами, зараз вулиці міста знаходяться «в проїзному стані».

«Втім, на деяких вулицях ще працює наша техніка. Мова йде про дві одиниці. Переважна ж більшість робітників підприємства працює над заготівлею протиожеледної суміші на наступну ніч — нам треба поповнити резерв, який у нас був, щоб працювати спокійно. За прогнозом, у Кропивницькому буде до 10 градусів морозу, тож ми маємо готуватися», — повідомив Віктор Панішко.

За його словами, змітати за таких умов реагент з вулиць не є доцільним. Приберуть утворену кашу вже завтра, 22 грудня.

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.