Жителі Кропивницького критикують огорожу біля Ковалівського мосту (фото)

5468
кількість переглядів

Днями навколо пішохідної зони Ковалівського мосту, що у Кропивницькому, встановили огорожу.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Тему встановлення загорожі для безпеки пішоходів почали активно обговорювати у Telegram-спільноті «Безпечне місто». Головна причина невдоволення містян — незручність переходу дороги на забороненій ділянці.

До спорудження огорожі жителі перебігали з мосту на сторону житлового масиву виключно через проїжджу частину, де немає пішохідних переходів. Найчастіше кропивничани добігали до острівця безпеки на дорозі, потім таким же чином — до тротуару. І так — з усіх боків мосту.

Наразі ж огорожа «ускладнює» пересування пішоходів: якщо раніше переходили по вузькій ділянці дороги, то наразі по більш широкій. Пішохідних переходів в зоні Ковалівського мосту лише один — він знаходиться на Вокзальній біля фітнес-залу «Лідер».

«Ковалівський міст – поставили огорожу і тепер перейти дорогу на міст і з мосту проблематично. Він закінчується далеко від перехрестя. Якщо з одного боку рух не такий жвавий і перейти нескладно, то біля Босфору дорослому йти страшно, а тим більше дітям. Немає ні світлофора, ні пішохідного переходу, там 3 дороги-машини з’їжджати з мосту, виїжджають на Ковалівку з Вінниченка та з Чміленка. Вранці люди йшли прямо по дорозі від світлофора з “Босфору”, діти біжать так само», – так у Telegram-спільноті описала проблему кропивничанка Галина.

На питання, навіщо переходити дорогу біля мосту, порушучи правила дорожнього руху, відповіла кропивничанка Галина Копотько:

«Тут зручніше та швидше перейти до “Босфору”. І з цієї сторони немає пішохідних. Я розумію, що це небезпечно, дивлюся по сторонам».

Іншу думку має жителька мікрорайону Ковалівка Аліна Сорокун: «Переходити не дуже зручно, однак малювати більше “зебр” тут просто немає де».

У Нацполіції ж зазначили, що переходити дорогу потрібно тільки згідно правил дорожнього руху.

«Пішохідні переходи позначені відповідно до проєкту дислокації дорожніх знаків і до плану поточного ремонту Вокзальної. Більше їх бути не може», – прокоментував начальник головного управління житлово-комунального господарства міста Віктор Кухаренко.

З метою експерименту журналістка CBN вирішила перейти через міст зі сторони вулиці Вокзальної на зупинку, що по Чмиленка. На це, разом з пішохідним переходом та дорогою під мостом, пішло цілих 7(!) хвилин.

Однак, вирішувати, чи варті ті витрачені хвилини ризику потрапити під авто, мають безпосередньо кропивничани.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.