Національний олімпійський комітет відзначив спортивну програму телеканалу «Вітер»

605
кількість переглядів
спорт

Програма Sport UI стала третьою в номінації «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» на XXI Всеукраїнському конкурсі серед спортивних журналістів «Україна олімпійська».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йдеться у повідомленні Національного олімпійського комітету.

Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту)

1 місце – «Миколаївські новини» (Миколаїв).

2 місце – «Західний кур’єр» (Івано-Франківськ), «Сільські вісті» (Київ).

3 місце – «Чернігівська Деснянська правда» (Чернігів).

Найкраща спортивна газета року

1 місце – «Спорт-арена» (Київ).

3 місце – «Спортивка» (Львів).

Найкращий спортивний журнал року

«Олімпійська арена (Київ).

Найкраща циклічна спортивна телепрограма

1 місце – UA: Спорт (UA: Перший, Київ).

2 місце – «Новини Спорту» (Україна 24, Київ); «Топ-Спорт» (Телерадіокомпанія ГОК, Горішні Плавні, Полтавська область).

3 місце – «Спорт дайджест» (МКП МТРК «Місто», Хмельницький); Sport UI (інформаційне агентство «Центральноукраїнське бюро новин», телеканал «Вітер», Кропивницький).

Найкраща циклічна спортивна радіопрограма

1 місце – «Шлях до Олімпу» (Філія АТ «НАСТУ «Чернігівська регіональна дирекція» (Чернігів).

2 місце – «Сила спорту»(Радіо Перше, Львів).

3 місце – «Ранок Про» («Промінь», Київ).

Найкраще електронне видання (відділ спорту)

1 місце – «Kamp-sport» (Львів).

2 місце – «Фокус» (Київ).

3 місце – «Черкаський спорт» (Черкаси).

Найкращі спортивні журналісти

Анатолій Бистриця («Миколаївські новини», Миколаїв), Дар’я Кузнецова (UA: Перший, Київ), Вадим Сірий («Миколаївські новини», Миколаїв), Леонід Францескевич (Інтернет-видання Odessa.Online, «Перше міське радіо», Одеса).

За відданість олімпійському руху

Сергій Гайдук (Чернігів), Євген Карельський (Київ), Євгеній Кравс (Львів), Ігор Чемерис (Київ).

Дебют у спортивній журналістиці (відзнака імені спортивного журналіста Олександра Мащенка)

1 місце – Віталій Ткачук (Укрінформ, Київ).

2 місце – Орина Легащова (XSPORT, Київ).

3 місце – Софія Кулай («Спорт.24», Львів).

За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо (Японія)

1 місце – «Олімпійська студія Токіо-2020» – (UA: Перший, Київ).

2 місце – TOKYO REVIEW (XSPORT, Київ).

3 місце – Олена Дідух (телеканал «Дом», Київ); «Олімпіада 2020 – Зворотний відлік», «Олімпік NEWS» та «Олімпіада 2020 – Постскриптум» (Перець FM, Київ).

За найкраще висвітлення підготовки українських спортсменів до XXIV зимових Олімпійських ігор в Пекіні (Китай)

2 місце – Максим Чеберяка (XSPORT.ua, м. Київ).

Нагородження переможців та призерів відбудеться на початку 2022 року.

Автор Sport UI, спортивний оглядач CBN Юрій Ілючек двічі ставав переможцем цього конкурсу в номінації «Найкращі спортивні журналісти України» — у 2007 та 2019 роках.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.