У Приютівській громаді з’явиться нова амбулаторія загальної практики (фото)

568
кількість переглядів

У селі Бутівському Приютівської громади в приміщенні колишніх шкільних майстерень облаштовують амбулаторію загальної практики – сімейної медицини.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомили в пресслужбі ТГ.

У Приютівській громаді планують завершити ремонт уже на початку 2022 року. На переобладнання класів на амбулаторію з бюджету ТГ виділили 200 тисяч гривень.

Приміщення колишніх шкільних майстерень має окремий вхід та не потребує пандуса. Його площа — 65 квадратних метрів. Відповідно до сучасних медико-санітарних вимог, приміщення поділене на зони.

Бутівчани отримуватимуть медичну допомогу в комфортних умовах — в амбулаторії передбачений коридор, де пацієнти очікуватимуть прийому лікаря. Кімнату ж, призначену для прийому хворих, облаштують меблями, комп’ютерною технікою, кушеткою. В амбулаторії також будуть маніпуляційна та аптечний пункт.

Нагадаємо, у Приютівці сортуватимуть сміття, з пластику робитимуть паливо для печей.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.