Міський голова Малої Виски замість 200% отримуватиме 10-відсоткову премію

4969
кількість переглядів
гроші

Депутати міськради Малої Виски запропонували зменшити розмір щомісячної премії міського голови Юрія Гульдаса з 200 до 10%.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Проєкт рішення розглядали під час сессії Маловиськивської міської ради вчора, 22 грудня.

Депутати гостро сприйняли факт, що очільник містечка з населенням в 15 тисяч буде отримувати значно вищу зарплатню, ніж, наприклад, мер Кропивницького, де живуть понад 200 тисяч людей.

У початковому проєкті рішення пропонувалося встановити надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50%, виплачувати матеріальну допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки, здійснювати преміювання на оплату праці у розмірі 200% посадового окладу та преміювати до державних та професійних свят, а також ювілейних дат у розмірі 100% окладу.

 

«Я розумію, що ви хочете, щоб я отримував менше. Якщо я отримаю меншу заробітну плату, я гірше не стану жити. Але сьогодні до моєї заробітної плати прив’язані всі стурктурні підрозділи, – стверджував міський голова Малої Виски Юрій Гульдас під час засідання сесії. – Якщо в мене буде 16 тисяч, то ті 3 будуть отримувати? Не потрібно принижувати тих людей, які працюють. А те, що міський голова отримав таку зарплату – так я вам скажу куди – 120 тисяч гривень пішли куди потрібно, на пам`ятники людям, на онко даю. Я додому зарплату не приношу».

Але судячи з голосування, депутати були іншої думки. З четвертої спроби обранці врешті-решт прийняли рішення з правками: встановити надбавку у 40% від окладу та 10-відсоткову премію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.