Головну санітарну лікарку Кіровоградщини нагородили орденом королеви Анни

2140
кількість переглядів

Головну санітарну лікарку Кіровоградської області Надія Оперчук, яка є генеральним директором ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», нагородили україно-французьким орденом королеви Анни «Честь Вітчизни».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Вона отримала нагрудний орден на срібній зірці. Комплект ордена включає іменний диплом лауреата, виконаний українською та французькою мовами, оздоблений стрічками з національними кольорами України та Франції, та дорогою багетною рамою.

Сама Надія Оперчук прокоментувала CBN: «Мені дуже приємно», і зізналася, що нагорода була неочікуваною.

Нагородження відбулося в Будинку офіційних прийомів президента України відповідно до найвищого церемоніального протоколу – під державним прапором України з почестями військової почесної варти.

Орден королеви Анни «Честь Вітчизни» належить до категорії найвищих суспільних орденів України і вручається з відповідними протокольними почестями під Державним прапором України в присутності озброєної військової почесної варти, генералом та вищими офіцерами збройних сил України в супроводі Національного президентського оркестру України Міністерства оборони України.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.