У Долинський гірничо-збагачувальний комбінат інвестують $100 мільйонів

3001
кількість переглядів

Гірничо-добувна компанія «Рудомайн» перемогла в аукціоні та придбала частину майна гірничо-збагачувального комбінату окислених руд у Долинській.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це «Рудомайн» повідомив на своїй Facebook-сторінці, передає кореспондент CBN.

ТОВ «Рудомайн» – підприємство з видобутку залізорудної сировини відкритим способом. Виробничі потужності компанії розташовані в Кривому Розі.

Спочатку компанія погасить попередні борги підприємства, а це 450 мільйонів гривень. Також $37 мільйонів спрямують на податки та збори до бюджету, а понад $1 мільйон витратять на соціальний розвиток міста. Загалом на запуск комбінату «Рудомайн» планує залучити більш ніж $100 мільйонів.

Компанія має намір запустити гірничо-збагачувальний комбінат до 2023 року. Також у планах за два роки вивести його на повну потужність, щоб переробляти 12,5 мільйона тонн залізної руди та випускати до 3 мільйонів тонн готової продукції на рік.

Гірничо-збагачувальний комбінат у Долинській почали будувати ще у 1985 році, на що витратили $1,5 млрд. За 30 років після розвалу СРСР він так і не запрацював, його готовність залишилась на рівні 65%.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.