У Кропивницькому міністр відкрив реконструйовану школу олімпійського резерву (фото)

835
кількість переглядів

Сьогодні, 27 грудня, у Кропивницькому відбулося урочисте відкриття реконструйованого комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву – 2».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

На відкриття «ОСДЮСШОР-2» з робочим візитом прибув міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

«П’ять видів олімпійського спорту тут будуть розвиватися. Для нас дуже важлива кожна дитина, яка прийде сюда займатися. Я сподіваюся, що з часом ми побачимо дітей з Кіровограської області на чемпіонатах світу. Я впевнений, що сюди зможуть приходити всі верстви населення. Можливо не тільки, щоб діти сюди приходили, а й приходили й такі як ми і мали можливість займатися спортом», – зазначив міністр.

На теріторії спортивної школи обладнали нові зали та майданчики для занять з легкої атлетики, софтболу, бейсболу, боксу. За словами Вадима Гутцайта, у «ОСДЮСШОР-2» були створені всі умови для розвитку цих видів спорту.

Проєкт реконструкції спротивної школи втілювали в життя п’ять років, замість заявлених двох. Відкриття школи планувалося ще на вересень але проєкт не задовільнив керівництво області, тому будівельні роботи продовжувалися до кінця грудня.

«Ми розробили спортивний календар, він з коштами. Діти будуть тренуватись по місцевому спортивному календарю. А збірна команда України буде повністю забезпечена підготовкою перед міжнародними змаганнями. Якщо хлопці, згідно системі відбору, будуть потрапляти в Олімпійську збірну чи в будуть їхати на міжнародні змагання, то вони на 100% будуть забезпечені Міністерством», – підсумував Вадим Гутцайт.

Взагалом на будівництво витратили близько 74 млн грн, з них – 1 млн 800 тис грн виділили з обласного бюджету.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.