Мама школяра, якому зламали щелепу на фізкультурі, не збирається полишати цю історію

1503
кількість переглядів

Мама 11-річного учня Голованівського ліцею імені Тараса Шевченка, який отримав на уроці фізкультури перелом щелепи, Леся Ярова не залишатиме цю справу просто так.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це вона повідомила кореспонденту CBN.

«Я буду діяти до тих пір, поки керівництво ліцею не визнає того факту, що вони діють не на користь дітей. Я буду звертатися до департаменту освіти і науки області, безумовно, про цю ситуацію було повідомлено Міністерство науки і освіти. Далі, можливо, звернусь з відповідними заявами до правоохоронних органів», – сказала Леся Ярова.

Вона вважає, що не мудра позиція керівника закладу привела до того, що вона має так вчиняти.

«Колись у моєї дитини у школі болів живіт, то мені медсестра відразу зателефонувала і запитала, що робити. А тут, коли ротова порожнина повна крові, вона мені нічого не сказала. В акті написано, що подія сталась близько 13 години, тобто якби мене відразу повідомили, то я б встигла повезти дитину в Одесу. Нам би цього ж дня поставити брекети і зафіксували б щелепу, а так довелось робити все це тільки на наступний день», – наголосила мама учня.

За словами Лесі Ярової, наразі у хлопчика відсутні больові відчуття, але він не може їсти та мусить приймати лише перемелену їжу. «Тим більше ось було свято Миколая, дітям дарують різні солодощі, а він на них може тільки дивитися. З брекетами потрібно ходити ще два тижні. У школу поки дитину відправляти не будемо, адже йому не можна рухати щелепу. Він поки навчатиметься вдома», – сказала мама хлопчика.

«Для мене та інших батьків дуже важливо знати, що нашим дітях у разі їхнього травмування буде надана належна медична допомога. Тепер ми позбавленні можливості вірити, що діти в безпеці», – додала вона.

Нагадаємо, 11-річний учень Голованівського ліцею імені Тараса Шевченка отримав на уроці фізкультури перелом щелепи. Директорка ліцею Ольга Томашевська у телефонній розмові з CBN розповіла: «На уроці фізкультури стався нещасний випадок. Один учень біг за м’ячем, інший, розкачуючись на канаті, врізався в нього. Лікарі діагностували перелом щелепи у двох місцях».

За словами Ольги Томашевської, медсестра, що дозволила постраждалому відсидіти ще один урок, помилилася і покарана. «До неї застосовано дисциплінарне стягнення. Крім того, вона написала заяву на звільнення. Заява, втім, поки не підписана», – сказала директорка.

«В акті немає жодного слова про перелом щелепи, бо цей документ складався ще до поставленого лікарем діагнозу», – додала вона.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.