На Кіровоградщині згорів притулок для тварин. 40 його вихованців загинули (фото)

2142
кількість переглядів

У Знам’янці в громадській організації порятунку тварин «Дай лапу» сталася пожежа, у результаті неї загинуло 9 собак та 31 кішка.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомила голова організації Богдана Стоян.

«Це був мій будинок, у якому я лікувала тваринок та віддавала в хороші руки. У ньому ми облаштували операційну, викликали ветеринара, він стерилізував безхатніх тваринок. У нас в місті ніхто більше цим не займається. Будинок старенький та глиняний, але ми там робили поточний ремонт. Як виявилось, у грубі була тріщина, і від неї пішла іскра на вольєри, які були зроблені для післяопераційних та хворих тваринок. Воно не горіло, а просто тліло. У результаті загинули 40 тваринок, лише 1 кішка Кая зовсім не постраждала», – розповіла жінка.

На даний момент Богдана Стоян продає будинок та шукає нове приміщення, у якому організує невеликий пункт стерилізації.

«У мене залишилось 12 тваринок. Ми будемо продовжувати свою роботу. Головне знайти хороше приміщення хоча б за 200-300 метрів від приватного сектору», – додала вона.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.