Навіть не в трьох соснах: чиновники з Кіровоградської ОДА заблукали довкола однієї ялинки

5494
кількість переглядів
Відкриття новорічної ялинки під патронатом голови ОДА 28 грудня 2021 року. Фото прес-служби ОДА

Прес-служба ОДА повідомила про відкриття новорічної ялинки під патронатом голови голови ОДА Марії Чорної, водночас обласний департамент культури і туризму заявляв CBN, що цього року такої ялинки не буде.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Наводимо початок прес-релізу про відкриття ялинки: «В обласній філармонії відкрилася головна ялинка області під патронатом голови Кіровоградської ОДА.

До участі у святі долучилися діти з усіх куточків Кіровоградщини. Відкрила ялинку очільниця Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна».

У відповіді директорки департаменту культури і туризму облдержадміністрації Уляни Соколенко на офіційний запит CBN, отриманій 10 грудня, йдеться: «…на даний час у зв’язку з дією постанови Кабінету Міністрів від 24 листопада 2021 року №1240 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 і від 29 червня 2021 року №677” прийнято рішення утриматись від проведення свята новорічної ялинки під патронатом голови обласної державної адміністрації».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.