Три школи Кіровоградщини увійшли в ТОП-50 кращих екозакладів України

1025
кількість переглядів

Аджамський ліцей, Мар’янопільська філія Новоукраїнського ліцею №8 та КЗ «Верблюзький навчально-виховний комплекс» увійшли в ТОП-50 кращих закладів України за рейтингом «Екошкола року».

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомили організатори проєкту – міжнародний молодіжний рух School Recycling World.

Участь у проєкті взяли 17500 шкіл з різних куточків України. Протягом року учні успішно реалізували екологічні ініціативи, проводили онлайн та офлайн-акції, кампанії, мобілізували ресурси та впроваджували систему правильного поводження з відходами, залучали батьків та громади.

ТОП-50 закладів загальної, середньої та позашкільної освіти разом зібрали та здали на переробку 91151 кг макулатури, 10293 кг пластику та 1285 кг тетрапаку. До пунктів приймання передали 21171 кг інших відходів: органіку, плівку, скло, жерстяні та алюмінієві банки, металобрухт, пластикові кришечки, відпрацьовані батарейки й навіть монетки. За рік фіналістам з усієї країни вдалося реалізувати тисячі екопроєктів, зібрати та здати на переробку більше ста кілограмів вторинної сировини.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.