У Кропивницькому готуються зупинити ТЕЦ

2837
кількість переглядів
опалення

Міська влада Кропивницького планує зупинити нерентабельну ТЕЦ і запустити нову котельну.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міський голова Андрій Райкович.

«Наразі знаходимось на стадії розробки проєктної документації з реконструкції котельні на Андрія Матвієнка – плануємо довести рівень генерації тепла нею до 30 мегават і забезпечити центральну частину міста теплом, зупинивши нерентабельну ТЕЦ. Зокрема, на це у 2022-му підуть кошти бюджету розвитку Кропивницького, в разі потреби залучатимемо кредитні кошти – інших джерел фінансування поки немає», – написав він.

Мер Кропивницького Андрій Райкович: «ТЕЦ треба виключити з теплового балансу»

Андрій Райкович зазначив: «Також у спецфонді міського бюджету передбачено субвенцію з державного бюджету на погашення накопиченої в попередні роки заборгованості з різниці в тарифах на опалення – мова про понад 309 мільйонів. Ми оформили всі документи, комісія обласної адміністрації, сформована за завданням уряду, розглянула це питання, ми пройшли державний аудит, усі цифри підтверджені».

«Чому це важливо: через борги попередніх років щороку після закінчення опалювального сезону арештовують рахунки “Теплоенергетика”, блокуючи виплату зарплат, розвиток підприємства. Коли буде встановлено безборговий баланс, для цього більше не буде підстав», – пояснив міський голова.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.