БК «Кропивницький» завершив рік без жодної поразки

684
кількість переглядів
стрітбол, баскетбол

У двох заключних у 2021-му році поєдинках чемпіонату України в Першій лізі кропивничани двічі на виїзді здолали свого головного конкурента одеську «БІПУ-2».
До двох поєдинках в Одесі наша команда підходила без жодної поразки в 14-ти матчах, але з суттєвими втратами в складі. Не змогли зіграти юні Роман Потєєв і Остап Пашалок, а також Юрій Курячий і Костянтин Фомічов. Добре, що зміг допомогти команді Руслан Фортуна.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У одеситів була лише одна поразка в 14-ти поєдинках. Але господарі майданчику виявили велике бажання перервати переможну серії свого головного конкурента за лідерство в групі.

І перша половина учорашньої зустрічі пройшла під диктовку одеситів. Стартову чверть господарі виграли з перевагою в два очки, а в другому періоді збільшили свою перевагу ще на 9 пунктів. Тож, на велику перерву конкуренти пішли за рахунку 42:31 на користь «БІПИ-2».

Та в другій половині хлопці Андрія Бабенка зібралися й поступово стали скорочувати відставання. Завдяки результативній грі Олександра Хапуна та Богдана Сосоя до кінця третьої десятихвилинки удалося наблизитися до одеситів на відстань шести очок – 59:53. Тут потрібно зазначити, що в третій чверті гості втратили ще через перебір фолів свого головного снайпера Антона Мельника, а догравали матч наші хлопці взагалі вчотирьох, після того як по п’ять фолів отримали Ткаченко та Фортуна.
Тим не менш, за допомогою ще й Вадима Огородника, який у важкому двобої дуже допоміг команді, Богдана Ткаченка, Івана Рибченка на 34-й хвилині підопічним Андрія Бабенка вдалося відновити рівновагу в рахунку – 63:63. А далі два вдалих штрафних від Хапуна й два очки від Рибченка дозволили кропивничанам вийти вперед – 63:67. І свою невелику перевагу наші баскетболісти втримували до останньої хвилини, коли господарям, завдяки дальньому влучання вдалося підібратися на відстань 2-х пунктів – 75:77. Далі після серії невдалих обопільних атак, втрат і тайм-аутів Хапун забив один із двох штрафних, а одесити двічі не влучили з лінії, а згодом один штрафний таки реалізували – 76:79. За шість секунд до фінальної сирени Богдан Сосой забиває з лінії штрафних, але другим кидком промахується. Одесити мали шанс на овертайм та невлучили здалеку. І, у підсумку, в такій драматичній та нервовій кінцівці вчотирьох гравці БК «Кропивницький» таки здобули надважку вікторію – 76:79.

У кропивничан в цій грі відзначилися : Хапун – 27 очок, 5 підбирань, 3 передачі, Сосой – 14 очок, 7 передач, 3 підбирання, Фортуна – 13 очок, 4 підбирання, Ткаченко – 12 очок, 5 підбирань, Рибченко – 3 очки, 6 підбирань, 4 передачі, Огородник – 4 очки.

А сьогодні відбулася друга зустріч між цими командами. І знову розпочали матч краще одесити, які відірвалися на 5 очок – 20:15.
Та вже в другому періоді команда Андрія Бабенка повернула собі ініціативу й пішла на велику перерву з перевагою в три пункти – 35:38. Третя чверть стала багато в чому вирішальною, адже гостям удалося відірватися ще на 9 очок. У четвертій десятихвилинці одесити кинулися наздоганяти конкурентів й на останній хвилині навіть скоротили своє відставання до 3-х пунктів. Але більшого кропивничани зробити своїм головним конкурентам не дозволили. Тож, фінальна сирена зафіксувала рахунок – 62:67 на користь БК «Кропивницький».
Найкращими у нас на майданчику були : Мельник – 17 очок, 8 підбирань, Сосой – 15 очок, 5 підбирань, 4 передачі, Ткаченко – 14 очок, 3 передачі, Фортуна – 10 очок, Огородник – 5 очок.

Це шістнадцята поспіль перемога нашої команди, яка попри всі складнощі та відсутність постійного фінансування, в цьому чемпіонаті продемонструвала свою конкурентоспроможність, не поступившись у жодному із зіграних матчів у своїй групі.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.