Кіровоградщина: у 2022 році повністю відремонтують «бетонку»

5459
кількість переглядів
дорога

Ремонт дороги М-13 Кропивницький – Платонове розпочнуть у наступному році, його виконають по всій протяжності в межах області.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN повідомили у службі автомобільних доріг області.

Також вже заплановані ремонтні роботи дороги Н-01 Київ – Знам’янка, орієнтовна вартість ремонту 2,2 млрд грн.

Два проєкти поточного середнього ремонту розробляють для реконструкції дороги Н-24 Благовіщенське – Миколаїв. Вона буде відремонтована повністю по Кіровоградській області протяжністю 42 км. Загальна вартість близько 2 млрд грн.

А ще планується розробка проєкту ділянки дороги Р-10 Черкаси – Чигирин – Кременчук. Загальна протяжність 23 км і орієнтовна вартість – 600 млн грн.

Дорожники також здійснять капітальний ремонт дороги М-05 Київ – Одеса по всій протяжності в межах області. Загальна протяжність 37 км. Також заплановано ремонт М-22 Полтава-Олександрія. Відремонтують дорогу від Полтавської області до селища Шевченко протяжністю 24 км.

Не менше роботи і на територіальній мережі. Це реконструкція на дорозі Т-12-05 Кропивницький — Нова Прага — Олександрія та мосту через річку Бешка.

Поточний середній ремонт заплановано на дорозі Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв, відремонтують дві ділянки:

– об’їзна Кропивницького (від повороту на Знам’янку до Бобринецького кільця);

– від об’їзної Бобринця до с. Кетрисанівка, протяжність – 40 км.

Поточний середній ремонт Т-24-01 Городище — Шпола — Новоукраїнка — Бобринець — Устинівка – відремонтують від Черкаської області до Новомиргороду, протяжністю 7,7 км.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.