У Світловодську Новий рік зустрічатимуть у холодних оселях (відео)

4317
кількість переглядів

Неприємний «новорічний подарунок» підготувало для жителів Світловодська ПП «Світловодськпобут» – дві котельні міста працюють на пів сили, у квартирах містян холодно.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на facebook-сторінку міського голови Світловодська Андрія Маліцького.

«По температурі подачі з третьої котельні було встановлено 48°. Це занадто низька температура, щоб подавати якісне тепло в наші оселі, заклади освіти та бюджетні установи. Відповідно за цим фактом була складена службова записка та написані листи до голови Кіровоградської ОДА, а також департаменту ЖКХ відповідно до реагування та вживання відповідних заходів», – зазначив мер Світловодська.

З учора ж, 29 грудня, містяни жаліються, що у більшості домівок, які забезпечуються теплом з другої котельні – батареї також захололи.
«У мороз -11 у квартирі було 22 градуси, а у мороз -5 вже 19 градусів», – жаліється місцева жителька Ірина Булаєнко на facebook-сторінці «Світловодські новини».

«Норма подачі теплоносія з третьої та другої котельні при температурі -6 градусів має бути 80°, а вона лише 48°», – скаржаться містяни.

У той же час керівництво ПП «Світловодськпобут» зазначає, що на більш високу температуру допоки підняти не можуть, бо розпочнуться пориви у тепломережі.

Як підтвердження цього факту один з містян запостив відео з розкопаною паруючою теплотрасою у житловому районі Світловодська.

«Прийнято рішення заклади освіти, які живляться від третьої котельні, перевести на дистанційне навчання. Це школи №4, 5, 7 і 10. Тож на даний час ми можемо констатувати факт, що Світловодськпобут не забезпечує якісним теплом Світловодськ», – доповів Андрій Маліцький.

За його словами причини такої роботи котелень допоки не відомі: «Нас не повідомляють про причини, чому зменшується температура. Між нами підписаний графік температурного режиму. Тож наразі ситуація така», – підсумував мер та доповнив, що керівництво міста обов’язково надасть подальшу інформацію через офіційний сайт Світловодської міськради.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.