Ковід-сертифікат для бустерної дози буде діяти 270 діб

2576
кількість переглядів
вакцинування

З моменту отримання бустерної дози вакцини від коронавірусу сертифікат вакцинації буде діяти дев’ять місяців.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Кіровоградщини Олег Рибальченко.

За його словами, бустерна доза вводиться людям, вік яких досяг 60-ти років, медичним працівникам та співробітникам будинків інтернатного типу для того, щоб посилити захист через поступове зниження ефективності вакцини. Бустер – мРНК-вакцини – потрібно вводити через 6-9 місяців після вакцинації.

«В Україні запровадили бустерну дозу для людей віком від 60 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися, якщо з часу закінчення курсу вакцинації вже минуло півроку. Для отримання бустерної дози можна записатися на щеплення у будь-який пункт чи центр вакцинації від Covid-19», – повідомив Олег Рибальченко.

Також існує додаткова доза вакцини, призначена для людей, які не отримали достатній імунітет після проведення двох доз щеплення. Такими є люди з ВІЛ-інфекцією, важкохворі, громадяни, які перенесли трансплантацію органів, хіміотерапію або проходять лікування великими дозами гормональних препаратів.

Додаткову дозу вакцини вводять через 1-3 місяці після останнього щеплення тією ж самою вакциною, що й раніше. Однак дія ковід-сертифікату у цьому разі не подовжується.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.