Медики, комунальники та місцеві урядовці повинні вакцинуватися від Covid-19 до кінця січня

505
кількість переглядів
вакцина, щеплення

До списку професій, працівники яких мають зробити обов’язкове щеплення, додали робітників органів місцевого самоврядування, закладів охони здоров’я та працівників коммунальних підприємств.

Про це повідомили у пресслужбі МОЗ. 

«Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти Covid-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати», – йдеться у повідомленні. 

«В останні тижні 2021 року та перші 2022-го фіксують зростання кількості випадків інфікування штамом “Омікрон” у більшості європейських країн. Агентство з безпеки здоров’я Великої Британії нещодавно опублікувало звіт, відповідно до якого в людей, інфікованих саме “Омікроном”, ризик потрапити в лікарню на 50% нижчий порівняно з інфікованими штамом “Дельта”. При зараженні “Омікроном” ризик госпіталізації нижчий на 65% для пацієнтів, які отримали дві дози вакцини, та на 81% – для тих, хто отримав три дози. Однак кількість випадків Covid-19, викликаних новим штамом, зростає, а це може створити суттєве навантаження на медичну систему. Саме тому в Україні і є необхідність розширення переліку професій, для яких вакцинація від Covid-19 є обов’язковою», – прокоментував міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.