Єдиний обласний російськомовний тижневик переходить на українську

604
кількість переглядів

З 16 січня паперова версія тижневика «Україна-Центр» виходитиме лише українською мовою.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це у своїй колонці написав головний редактор газети Юхим Мармер.

«Відповідно до вимог Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, з 16 січня паперова версія тижневика “Україна-Центр” виходитиме лише українською мовою. Ми до останнього дня сподівалися, що ця вимога буде заблокована чи відкладена: спочатку на спікера Дмитра Разумкова, а потім на президента – хай би хоч своїх батьків запитав, але – ні. Доводити всоте, що цей закон несе вкрай невдалі опції, немає жодного сенсу. Dura lex sed lex – “Закон суворий, але це закон”. Наша справа — виконувати», – йдеться у колонці.

Водночас Юхим Мармер пообіцяв, що електронна версія газети буде двомовною. «Переклад буде не автоматичний, який дешевший, але спотворює текст, перетворюючи його на глузування з роботи журналіста, а професійний – “ручний”», – написав він.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.