Світловодські депутати поскаржилися прокурору на мера: він не зміг організувати освітній процес

1816
кількість переглядів
Школа у селі Павлівка (Світловодськ) опалюється хмизом і сміттям. Фото надав Володимир Похілов

Голови фракцій партій «Батьківщина» (Роман Домбровський), «Європейська солідарність» (Володимир Похілов) та «За майбутнє» (Віталій Юшко) у Світловодській міськраді поскаржилися ювенальному прокурору обласної прокуратури Аллі Мороз на міського голову Світловодська Андрія Маліцького.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Текст звернення має у своєму розпорядженні CBN.

Депутати стурбовані тим, що «у Світловодську з початком нового року досі не розпочався повноцінний навчальний процес, замість того триває дистанційне навчання, діти не мають можливості навчатися в школах очно та не отримують достатньо належних знань».

«Зважаючи на те, що ні громаді, ні депутатам не надано для ознайомлення документів, які б свідчили про настання в місті Світловодську обставин, які об’єктивно унеможливлюють відвідування учнями закладів освіти (наприклад, рішення місцевої комісії ТЕБ та НС), ми вважаємо переведення закладів освіти міста на дистанційну форму навчання незаконним», – пишуть автори.

У зверненні також сказано: «Причиною порушення прав громадян на освіту стала некомпетентність міського голови та його підлеглих, несвоєчасна підготовка шкіл до опалювального сезону та не укладення договорів з постачальниками продуктів харчування, що призвело до освітнього колапсу у місті. Замість того, щоб вирішувати проблему, міський голова та його підлеглі постійно шукають винних. Вважаємо, що дана проблема може призвести до соціального напруження та врешті-решт вибухнути».

Вони просять Аллу Мороз притягти Андрія Маліцького до відповідальності.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.