Пішов із життя старший тренер збірної Кіровоградщини з легкої атлетики

0
6136
кількість переглядів

25 січня, на 67-му році життя, перестало битися серце тренера-викладача з легкої атлетики комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2», старшого тренера збірної команди Кіровоградської області з легкої атлетики Володимира Абраменка.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Володимир Іванович народився 15 травня 1955 року в Жовтих Водах Дніпропетровської області. У 1978 році закінчив факультет фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О. С. Пушкіна.

Трудову діяльність Володимир Абраменко розпочав у 1980 році інструктором-методистом дитячо-юнацької спортивної школи обласної ради ФСТ «Колос». З 1987-го – тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ обласної ради ВДФСТ профспілок. З 1991 року і до останнього дня життя працював тренером-викладачем з легкої атлетики комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2».

За свою трудову діяльність підготував чимало спортсменів високого рівня, переможців та призерів всеукраїнських змагань.

Ми завжди будемо пам’ятати Володимира Івановича як чуйну і доброзичливу людину, яка присвятила все своє життя служінню королеві спорту – легкій атлетиці. Його діла будуть жити в його вихованцях.

Це величезна втрата не лише для колег та друзів, а й для всієї спортивної спільноти Кіровоградщини та України. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Володимира Івановича Абраменка.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.