У Кропивницькому суд першої інстанції відхилив позов по Центральному скверу

5039
кількість переглядів

Заключне засідання у справі щодо  Центрального скверу відбулося сьогодні, 27 січня, передає кореспондент CBN.

Позивачка Олена Резніченко за підтримки екоактивістів міста звернулася до суду з приводу можливого знищення дерев при будівництві ресторану «МакДональдс» на території Центрального скверу. Вона посилалася на генеральний план майбутнього будівництва.

Представниця забудовника – ТОВ «Укрсфера» – Вікторія Малиновська наголосила, що генерального плану наразі не існує і будівництво поки не розпочалося.

Наразі ж у сквері готуються до спилу  трьох дерев – усі в аварійному стані, як стверджує відповідач від міськради Кропивницького.

З часу, коли був встановлений паркан у центрі міста і до сьогодні, були спиляні лише гілки з аварійних дерев, стверджує представник міськради Володимир Покаленко.

«Не надано доказів, що орендна земля використовувалась чи використовується з порушеннями. Наразі будівництва ще немає, тож поки немає дій чи доказів того, що ми порушуємо право», – сказала Малиновська.

Майже через пів року розгляду справи суд постановив відхилити позов Олени Резніченко та не скасовувати договір міськради з забудовниками «МакДональдсу».

Позивачка подаватиме апеляцію.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.