Кропивницькі маршрутники пояснили, чому рідко їздять увечері

5543
кількість переглядів
фото Ігоря Філіпенка, CBN

Начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Кропивницької міськради Віктор Житник зустрівся з керівниками транспортних підприємств, які пояснили, чому не дотримуються умов договорів.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Із запрошених семи керівників транспортних підприємств на нараду прийшли представники лише чотирьох: КТ «Автолегіон – Варванської Ю. В.», ПП «Олікс», ПП «Паритет сервіс» та КП «Електротранс». Вони відзвітували про стан дотримання графіків руху і кількість транспортних засобів на маршрутах та озвучили причини, які заважають дотримуватися умов договорів.

Спільною причиною виявився брак кадрів, через який вони не можуть забезпечити на маршрутах необхідну кількість транспортних засобів.

Віктор Житник повідомив, що з понеділка, 31 січня, міська рада буде проводити рейди з перевірки дотримання підприємствами-перевізниками графіку руху. Якщо перевізники і надалі будуть порушувати умови договору, міська рада розірве з ними угоди.

Нагадаємо, у понеділок, 24 січня, міський голова обласного центру Андрій Райкович повідомив, що, якщо перевізники не будуть виконувати умови договору, вони мають повернути стару вартість проїзду.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.