На реставрації очисних споруд «Дніпро-Кіровоград» вкрали 3 млн грн

3733
кількість переглядів

Підприємців з Кропивницького підозрюють у привласненні 3 млн грн під час переобладнання системи водопостачання міста.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомили у пресслужбі СБУ області.

Замість сертифікованого обладнання вони використовували неякісні системи невідомого походження. Наразі це обладнання встановлене, але не введене в експлуатацію. Вирішується питання щодо його заміни.

З власних джерел стало відомо, що мова йде про реконструкцію очисних споруд «Дніпро-Кіровоград».

Нагадаємо, що, за інформацією пресслужби водоканалу, за ходом реконструкції постійно слідкує обласна влада. Процес триває за особистого контролю голови обласної ради Сергія Шульги.

«Дніпро – Кіровоград» є учасником проекту «Розвиток міської інфраструктури-2», в рамках якого підприємство отримало кредит Світового банку на суму 47 млн дол. З них близько 8,5 млн направили на реконструкцію очисних споруд каналізаційного господарства Кропивницького.

На території кропивницьких очисних споруд за кошти державного та обласного природоохоронних фондів ведеться реконструкція каналізаційних очисних споруд з новим будівництвом цеху механічного зневоднення осаду стічних вод вартістю 65,7 млн грн. У 2021 році з обласного природоохоронного фонду виділено 18,979 млн грн.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.