В Україні можуть скасувати військову строкову службу

4193
кількість переглядів
військові

З 1 січня 2024 року в Україні можуть скасувати обов’язковий військовий призов.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йдеться в Указі Президента від 1 лютого 2022 року.

Президент постановив Кабінету Міністрів підготувати та внести на розгляд Верховній Раді законопроєкт щодо запровадження моделі інтенсивної системи військової підготовки як можливої альтернативи проходження строкової служби та припинення призову громадян України на строкову військову службу з 1 січня 2024 року.

У той же час президент постановив Міністерству оборони України розробити концепцію поступового переходу до формування Збройних Сил України на професійній основі. Це передбачає збільшення термінів дії контрактів, збільшення протягом 2023 року фінансового забезпечення військових, які уклали довготермінові контракти та формування спеціальної системи підготовки та перепідготовки таких військовослужбовців.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.