МОЗ закликає працівників аптек виходити на роботу

399
кількість переглядів

Зараз обмежень у роботі аптек немає, вони можуть не працювати тільки у тому випадку, якщо працівники не вийшли на роботу.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йдеться у зверненні МОЗ, розміщеному на офіційній сторінці міністерства у Facebook.

«Будь ласка, виходьте на роботу, адже ви — частина медичної системи України», — йдеться у зверненні.

МОЗ нагадує, що зараз активно працюють волонтери та міжнародні організації, які відгукнулися на заклик про допомогу і намагаються закрити всі нагальні потреби медичної галузі.

«Проте всі ці старання можуть бути даремні, якщо працівники аптек просто не вийдуть на роботу. Будь ласка, будьте й надалі надійним тилом для України, виходьте на роботу. Зараз як ніколи потрібна ваша мужність, сила та відвага. Від вас залежить, чи будуть в аптечці жарознижувальні та протиалергійні препарати, чи отримають пацієнти інсулін», – закликає МОЗ.

За повідомленням Міністерства охорони здоров’я, аптечні пункти у лікарнях продовжують працювати, хоча і можуть траплятися проблеми з логістикою, які стараються вирішувати.

У МОЗ також працює контакт-центр за номером 0 800 60 20 19, який приймає дзвінки та запити щодо критичних потреб від громадян та медичних закладів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.