Кропивницькі волонтери планують евакуювати за кордон притулок для тварин

695
кількість переглядів

У притулку організації захисту тварин «Бім» через масову евакуацію людей додалося 20 нових тварин – і це ще не кінець.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN розповіла керівниця «Біму» Катерина Дорош.

Наразі у притулку знаходяться близько 350 безпритульних тварин. За словами Катерини Дорош, і ця цифра може ще бути не остаточною, адже на вулицях міста через масовий виїзд людей збільшилася кількість покинутих тварин, які незабаром теж можуть потрапити до притулку.

На сьогодні із забезпеченням тварин у волонтерів поки проблем немає – харчування та медикаментів вистачає.

«Ми закуповуємо корм, але, оскільки зараз з його поставками трохи складно, всі кошти, які нам направляють, витрачаємо на їжу для тварин. Дякуємо, що допомагає тероборона – нам відправляють залишки продуктів з блокпостів», – сказала Катерина Дорош.

Проте тварин немає де ховати на період повітряної тривоги – вони так і залишаються у вольєрах на вулиці. І волонтери, якщо у цей момент були у притулку, – біля них.

«У нас немає можливості перемістити кудись 350 тварин. Так і сидимо разом з ними, бо ховатися нікуди», – зазначила зоозахисниця.

Тому, щоб вберегти тварин, а заодно і волонтерів, організація планує переправити частину своїх вихованців за кордон. Організація Peta у Німеччині готова прийняти 150 тварин, але залишається проблема – знайти транспорт і доставити їх до кордону.

«У першу чергу ми будемо вивозити тварин-інвалідів та похилого віку, у нас такі є. Але це треба знайти якийсь місткий бус, щоб розмістити там клітки. Та і черги зараз на кордоні, і у Вінницькій області неспокійно. Ми не знаємо, як у нас складеться з переправою, будемо щось думати», – каже волонтерка.

Якщо у когось є змога допомогти з транспортом, волонтери просять звертатися за номером 0666 726 430 – Світлана.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.