Андрій Райкович прозвітував після найдовшої повітряної тривоги

8476
кількість переглядів
Андрій Райкович
Андрій Райкович

Звіт Андрія Райковича після найдовшої з початку війни повітряної тривоги в Кропивницькому опублікований у Telegram-каналі ОВА.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Ми витримали довгу від тривоги ніч. Я дякую всім за витримку.
Як зранку повідомив – ситуація на території області контрольована. І хто б яким не був втомленим, точно знаю – всі вже на роботі.
Кіровоградщина за добу дала прихисток більше 6 тисячам біженців. Майже третина з них – діти. Обласний лічильник доброти – більше 45 тисяч переселенців. Вони тут, в центрі України, мали дах над головою і тепло наших сердець.
Щодня цікавлюсь дітворою з Миколаївщини. Будьте спокійні, у них все добре. Вони вже наші.
За добу маємо маленький рекорд. Вперше під цими довгими сиренами світ побачили аж 12 дівчаток! І 2 козаки! Нехай це буде гарним символом.
Сьогодні День українського добровольця. Світ уже знає силу цих воїнів. І сьогодні вони б’ються з лютим ворогом. Але тепер їх значно більше – це вся наша незламна країна! Це всі ви, дорогі мої земляки, дорогі мої українці! Кожен на своєму місці – все для перемоги.», – йдеться в повідомленні

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.